05.10.2021

Розкрадання на закупівлі обладнання - прокуратура проводить обшуки в КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КП УЗН та в підрядників

                            

Київською міською прокуратурою спільно зі слідчими СУ ГУ НП у місті Києві та працівниками УСР в м. Києві ДСР НП України на виконання ухвал слідчого судді проводяться санкціоновані обшуки у службових приміщеннях КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва, КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва та підрядних організаціях.
 
Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2018-2020 років між КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва,  КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва та суб’єктом господарювання було укладено низку договорів на закупівлю обладнання для монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.
 
При цьому вказане підрядне підприємство відобразило у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з групою підприємств, які мають ознаки фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволило заволодіти бюджетними коштами в особливо великих розмірах.
 
За попередніми даними, сума збитків становить близько 10 млн гривень.
 
05 жовтня 2021 року на підставі ухвали суду у приміщеннях вищезгаданих комунальних підприємств та підрядної організації, а також за місцемпроживання фігурантів розпочато обшуки з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.
 
Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1196