18.10.2021

Правоохоронці проводять огляд Шулявського мосту із залученням експертів

                                                                                   

Солом'янська окружна прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом порушення правил під час проектування чи будівництва, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, а саме стовпів електропостачання, на Шулявському мосту в м. Києві  (ч. 2 ст.275 КК України).
 
18 жовтня 2021 в межах слідства на вказаному об’єкті за участю експертів та спеціальних служб проводиться огляд з метою перевірки якості виконаних робіт та фіксації порушень під час проектування чи будівництва, що призвели до руйнації в грудні 2020 року конструктивних опор освітлення/контактної мережі та падіння ліхтарних стовпів. Зазначене створило загрозу загибелі людей, які перебували на Шулявському шляхопроводі, та спричинило пошкодження 6 автомобілей.
 
Згідно попереднього будівельно-технічного експертного дослідження, будівництво здійснено з невідповідністю проектно-технічній документації та порушенням нормативно-правових актів.
 
За результатами слідчих та процесуальних дій у найкоротший строк буде надана правова оцінка діям відповідальних осіб.
 
Крім того, в межах розслідування досліджується законність використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію Шулявського шляхопроводу.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 2249