19.10.2021

На КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» проведено обшуки із врученням підозр керівнику та підряднику

                  

У вівторок, 19 жовтня 2021 року, Солом'янська окружна прокуратура міста Києва спільно з ГВ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області проводить обшуки у службових приміщеннях КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в межах кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України.
Згідно з матеріалами слідства, між СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та приватним підприємством укладено договір щодо капітального ремонту аварійної ділянки теплових мереж від на вул. Антонова у Солом’янському районі м. Києва.
 
У ході перевірки аудитом КМДА та КП «Київекспертиза» встановлено завищення вартості виконаних робіт та неефективне використання коштів через завищення використаних матеріалів на суму понад 1,5 млн гривень.
 
За результатами проведених слідчих дій директору СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), колишньому директору підрядної організації - у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах та службове підроблення).
 
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Проведені слідчі дії не позначилися на роботі комунального підприємства – воно працює у звичному режимі.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури 

кількість переглядів: 2229