22.10.2021

Прокуратура проводить обшуки в Київському міському бюро технічної інвентаризації (БТІ)

                      

Шевченківська окружна прокуратура міста Києва спільно з слідчими СВ Шевченківського УП ГУНП в м. Києві, за оперативного супроводження ДКІБ СБУ проводить обшуки у службових приміщеннях Комунального підприємства Київської міської ради «Київське міське бюро технічної інвентаризації» та ряду інших підприємств за фактом розтрати бюджетних коштів у сумі близько 12 мільйонів гривень.
 
У ході досудового розслідування встановлено, що у період 2018-2021 років посадовці КП КМР «Київське міське бюро технічної інвентаризації», за попередньою змовою із службовими особами ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» та ряду інших підприємств, вчинили розтрату та привласнення бюджетних коштів, що призначались для закупівлі послуг з обробки даних, шляхом їх незаконного перерахування на рахунки ризикових суб’єктів господарювання.
 
За результатами проведеного аналітичного дослідження фахівцями Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у м. Києві, у фінансовій та господарській діяльності комунального підприємства виявлено численні порушення.
 
22 жовтня 2021 року на підставі ухвал суду в офісних приміщеннях комунального та інших підприємств на території міста Києва, Чернігова, а також Київської області проводяться 16 обшуків з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 2549