06.07.2022

Завершено спеціальне досудове розслідування відносно призначеного окупантами керівника «Центру зайнятості» у м. Старобільськ

              

Київською міською прокуратурою завершено спеціальне досудове розслідування (in absentia) із складанням обвинувального акту та спрямуванням його до суду стосовно мешканця Луганської області, який добровільно погодився на зайняття посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
Згідно із матеріалами досудового розслідування, підозрюваний, перебуваючи на тимчасово окупованій території Луганської області, погодився на співпрацю з окупаційною владою. Прийнявши пропозицію представників держави-агресора – російської федерації та представників незаконних збройних формувань «лнр», чоловік добровільно обійняв посаду виконувача обов’язків начальника так званого «Об’єднаного територіального відділення Державної установи – Республіканський центр зайнятості ЛНР у Старобільському районі».
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, за матеріалами та оперативного супроводу ДЗНД СБ України.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 438