29.04.2024

Голубник як привід заволодіти комунальною землею вартістю понад 20 млн гривень – прокуратура через суд вимагає знести «нерухомість»

                             

Святошинською окружною прокуратурою міста Києва до Господарського суду міста Києва подано позов в інтересах держави в особі Київської міської ради про знесення об’єкту самочинного будівництва, припинення володіння нерухомим майном та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
 
Установлено, що приватне товариство незаконно зареєструвало за собою право власності на голубник, намагаючись таким чином, як власник «нерухомості» площею 20 кв.м., отримати у позаконкурентний спосіб комунальну земельну ділянку площею 5000 кв.м., на якій він знаходиться.
 
В подальшому ділянку вартістю понад 20 млн гривень товариство планувало використовувати для будівництва багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
 
Використовуючи факт реєстрації права власності на голубник, товариство ініціювало формування та реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі. Це є одним із етапів отримання землі.
 
Господарським судом міста Києва за позовом окружної прокуратури відкрито провадження у справі.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури
 

кількість переглядів: 1013