22.05.2024

Ревнивець завдав чоловіку смертельний удар в голову в нічному клубі Shooters – його засуджено до 10 років в’язниці

                 

За підтримання публічного обвинувачення Печерської окружною прокуратурою міста Києва Печерський районний суд визнав винним та засудив до 10 років позбавлення волі обвинуваченого у побитті чоловіка в нічному клубі Shooters.
 
Прокурор у суді довів, що один з відвідувачів нічного закладу, якому на той момент було 28 років,  перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, через ревнощі, будучи значно фізично сильнішим ніж потерпілий, наніс йому потужний удар кулаком в голову. Агресію чоловіка викликало те, що незнайомець мав необережність завести розмову із його дівчиною, оскільки не помітив, що вона прийшла в заклад не сама.
 
Від потужного удару 26-річний потерпілий впав на підлогу і помер до приїзду швидкої медичної допомоги. У подальшому судово-медична експертиза встановила, що смерть потерпілого настала внаслідок черепно-мозкової травми з переломом кісток черепа, які утворились не від падіння на підлогу, а саме від удару в лобно-скроневу ділянку голови.
 
До приїзду поліції та затримання обвинувачений встиг кілька разів вдарити ще й товариша померлого - іншого відвідувача закладу за те, що той підійшов з'ясувати причину агресії. Цей чоловік відбувся легкими тілесними ушкодженнями.
 
 Згодом винуватець намагався покинути місце злочину, поїхавши на таксі зі своєю дівчиною, проте цьому перешкодила охорона закладу, яка попросила таксистів не везти його та швидко викликала поліцію.
 
 Не зважаючи на те, що під час судового розгляду розважальний заклад, де трапились ці події, припинив існування і персонал звільнився, прокурорам вдалось забезпечити явку до суду усіх свідків тих подій.
 
Натомість обвинувачений в суді заперечував свою вину і відмовився давати показання.
 
В результаті судового розгляду Печерським районним судом міста Києва обвинувачений був визнаний винним у завданні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України) та засуджений до 10 років позбавлення волі.
 
Також суд задовільнив цивільний позов батьків померлого, які втратили єдиного сина, на понад 2 млн гривень.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 269