10.07.2024

Водію «Maserati», який скоїв смертельну ДТП, повідомлено про підозру

                                                                        

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано та повідомлено про підозру 35-річному водієві за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, вчиненого у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило загибель людини (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
 
Дорожня аварія сталася 10.07.2024 року о 00:04 на вулиці Борщагівській.
 
За попередніми даними, водій автомобіля «Maserati» здійснив зіткнення з мопедом марки «Delivery».
 
Внаслідок ДТП 48-річна пасажирка мопеду від отриманих тілесних ушкоджень загинула на місці аварії, а водія з численними травмами госпіталізували до лікарні.
 
Водія автомобіля «Maserati» затримано в порядку ст. 208 КПК України.
 
Прилад Драгер зафіксував у нього 1,66 проміле алкоголю.
 
Наразі водію автомобіля «Maserati» повідомлено про підозру та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до десяти років.
 
Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП в м. Києві.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 984