08.01.2019

Екс-бухгалтер столичного райуправління поліції, з вини якої зникли 2 млн 230 тис. грн, постала перед судом

    

Київською місцевою прокуратурою №9 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно екс-головного бухгалтера одного з районних управлінь поліції міста Києва, з вини якої невідомі особи заволоділи понад 2 млн. 230 тис. грн., що були речовими доказами у кримінальному провадженні.  
 
Як повідомлялося раніше, у 2016 році невстановлені особи, скориставшись неналежним виконанням службових обов’язків з боку головного бухгалтера, з метою заволодіння грошовими коштами, що були визнані речовими доказами та знаходилися на відповідальному зберіганні у фінансовому секторі райуправління поліції, подали до канцелярії підроблене рішення суду щодо повернення вилучених коштів. 
 
У подальшому за погодження головного бухгалтераяка розглядала подані документигрошові кошти, а саме 57 500 доларів США, 37010 рублів РФ, 3306 гривень та 28 500 Євро, що станом на час скоєння злочину складали понад 2 млн 230 тис. грн., були видані особі, яка до того ж користувалась підробленим паспортом.
 
На сьогодні обвинувальний акт стосовно головного бухгалтера за ч. 2 ст 367 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1254