29.01.2019

Столична прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Київській області

    

Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва слідчим управлінням ГУ Нацполіції у м. Києві та оперативним супроводженням СБУ, закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Київській області, за фактом завдання збитків державному бюджету на суму 4 млн гривень.
 
Як встановлено слідством, вказаний посадовець діючи від імені Служби,  провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, та  підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Служби автомобільних доріг в Київській області.
 
Користуючись штучно створеною заборгованістю підрядні організації у подальшому через суд стягнули з Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на зазначену суму.
Дії посадовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки)
 
За вчинене йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років позбавлення волі.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1859