01.04.2019

Прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувачення відносно екс-директора підприємства «Авангард» за фактом заволодіння 15 млн гривень бюджетних коштів

    

Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУНП у місті Києві та УЗЕ у м. Києві завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва «Авангард» за фактом заволодіння майже 15 млн гривень бюджетних коштів, виділених на закупівлю обладнання для льодової арени.
 
Як повідомлялося, обвинувачений, з метою заволодіння грошовими коштами, підписав акт приймання від постачальника обладнання для утворення і підтримки якісного штучного льоду на льодовій арені, одночасно підписавши акт передачі даного обладнання постачальнику на зберігання. Підписані документи стали підставою для перерахування на рахунок комерційного підприємства майже 15 млн. грн. з Державного бюджету за фактично відсутнє обладнання. 
 
Дії колишнього службовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.
 
Санкція статті передбачає покарання  у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням  права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до 3 років та з конфіскацією майна.  
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1433