02.04.2019

Київська прокуратура оголосила підозру директору фірми, який на ремонті закладів освіти вкрав 400 тис грн зі столичного бюджету

    

Київською місцевою прокуратурою №5 повідомлено про підозру директору ТОВ «Євроромбуд», який заволодів коштами місцевого бюджету, виділеними на ремонт шкіл та дитячих садків.
 
Як встановлено досудовим розслідуванням, у 2017 році між вказаним приватним товариством та районним управлінням освіти було укладено низку договорів щодо капітального ремонту закладів освіти в Оболонському районі м. Києва. У подальшому, директор вказаного підприємства вніс до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів та вартості фактично виконаних робіт, чим завдав шкоди місцевому бюджету на суму майже 400 тис. гривень.
 
Дії службовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 КК України(заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах).
 
Санкція статті передбачає покарання  у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років з позбавленням  права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до 3 років . 
 
Органом досудового розслідування встановлюється причетність інших осіб до вчинення даного злочину.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1351