07.06.2019

Групу «клофелінщиків», які маскувалися під таксистів, викрито у 18 епізодах отруєння людей з метою пограбування

    

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №7 працівниками Подільського УП зібрано докази вчинення 18 епізодів злочинних дій трьома чоловіками, які, зорганізувавшись в злочинну групу, вчиняли розбійні напади на громадян з використанням сильнодіючих лікарських препаратів.
 
Органом досудового розслідування встановлено, що вказані чоловіки пересувались містом на автомобілі із "шашкою" таксі та підшуковували у громадських місцях, біля нічних розважальних закладів та ресторанів громадян, що перебували у стані алкогольного сп’яніння.
 
В подальшому зловмисники знайомилися з потерпілими та в ході спілкування з останніми непомітно для них підсипали до напою сильнодіючий лікарських препарат, який призводить до втрати свідомості. Коли потерпілі внаслідок дії лікарського препарату втрачали свідомість, злочинці забирали в них мобільні телефони, прикраси, грошові кошти та інші цінні речі, та у випадку, якщо це було можливе – направлялися до них додому, звідки також викрадали цінні речі.
 
Нагадаємо, що вказані чоловіки були затримані 08.03.2019 безпосередньо після вчинення чергового злочину, та їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
 
На даний час зібрано докази про вчинення вказаними особами щонайменше 18 епізодів розбійних нападів та 07.06.2019 останнім вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, вчинений організованою групою).
 
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3558