11.02.2020

Колишній службовець Держслужби фінансового моніторингу України підозрюється у розголошенні інформації з обмеженим доступом

               

Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду обвинувальний акт відносно екс-службовця Державної служби фінансового моніторингу України за фактом вчинення корупційного злочину, а саме прийняття неправомірної вигоди за збут інформації з обмеженим доступом.
 
Згідно з матеріалами слідства, у квітні 2019 року головний спеціаліст відділу, маючи доступ до автоматизованої системи зберігання інформації з обмеженим доступом, що складає банківську таємницю, надав сторонній особі відомості про здійснення юридичною особою фінансових операцій.
 
Зазначену інформацію службовець передав зацікавленій особі на паперових та електронних носіях, отримавши за це винагороду у розмірі 8 тис. грн.
 
У ході слідства також установлено, що підозрюваний погодився й надалі надавати аналогічні відомості за грошову винагороду у розмірі від 300 до 500 доларів США в залежності від обсягу інформації.
 
За результатами розслідування екс-службовцю повідомлено про підозру за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 361-2 та ч. 3 ст. 354 КК України.
 
Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду столиці для розгляду по суті.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 650