02.06.2020

У Києві судитимуть головного лікаря приватного медзакладу, який незаконно продавав рецепти на наркотичні засоби

          

Київською місцевою прокуратурою № 3 скеровано до суду обвинувачений акт відносно головного лікаря одного з приватних медичних закладів, який за грошові кошти здійснював незаконну видачу рецептів на право придбання наркотичних засобів – метадон та бупренорфін.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, перебуваючи на посаді головного лікаря, за грошові кошти видавав рецепти на право придбання наркотичних засобів всупереч правил виписування рецептів та лікарських засобів і виробів медичного призначення, за відсутності медичних показань та підстав.
 
Сума винагороди за видачу одного рецепту складала від 350 до 450 грн.
 
Наразі обвинувальний акт за підозрою головного лікаря у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 319 КК України (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів) скеровано до Деснянського районного суду м. Києва для розгляду по суті.
 
Санкція статі передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 
 

кількість переглядів: 3461