06.08.2020

Затримано директора приватної фірми, який знищив санаторій «Журавушка» (ФОТО)

              

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими поліції затримано та доставлено до суду для обрання запобіжного заходу директора комерційної структури, який підозрюється у незаконному знищенні об’єкту державної форми власності та завданні збитків на суму 20 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК України).
 
У квітні поточного року вказаній особі повідомили про підозру за фактом незаконного демонтажу та руйнування цілісного майнового комплексу, розташованого у селі Пухівка Київської області. Зазначений комплекс у 2008 році був переданий підприємству в довгострокову оренду за умови повернення державі після закінчення строку договору. На час передачі в оренду на території комплексу функціонував санаторій «Журавушка» та дитячий табір.
 
Слідством встановлено, що починаючи з серпня 2017 року по теперішній час орендарем незаконно, без відома та погодження державних органів здійснено фактичне руйнування цього майна. Проведеними експертизами встановлено збитки державі на суму близько 20 млн грн.
 
У зв’язку з тим, що після повідомлення про підозру підприємець почав переховуватися від правоохоронних органів, його було оголошено у розшук та отримано дозвіл на затримання для доставки до суду з метою обрання запобіжного заходу.
 
Вжитими заходами правоохоронці встановили місцезнаходження підозрюваного та затримали його. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Голосіївського УП ГУНП у м. Києві при оперативному супроводженні Служби безпеки України. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1577