19.01.2021

Ексзавідувача відділення лікарні «Охматдит» судитимуть за недбалість, що спричинила тяжкі наслідки

                  

Київською місцевою прокуратурою № 10 скеровано до суду кримінальне провадження відносно колишнього завідувача одного з відділень НДСЛ «Охматдит» Міністерства охорони здоров'я України за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.
 
Згідно з матеріалами слідства, посадовець, всупереч покладених функціональних обов’язків, не забезпечив належний контроль за повнотою обліку препаратів крові та їх компонентів, які використовуються під час обстеження та лікування дітей, що потребують термінового переливання крові.
 
Несумлінне ставлення посадовця до своїх обов’язків створило умови для нецільового чи неналежного використання цих лікарських засобів, та як наслідок - безпідставне списання препаратів крові та їх компонентів на суму на суму 620 тис. гривень.
 
Дії посадової особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість, тобто невиконання  службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки.
 
Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті.
 
Досудове розслідування здійснювалося слідчими Шевченківського управління поліції ГУ НП в м. Києві під процесуальних керівництвом ювенальних прокурорів Київської місцевої прокуратури № 10.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1190