19.02.2021

Засуджено охоронця супермаркету, який металевою палицею вдарив в обличчя 20-річного відвідувача

                                                                        

За участі Київської місцевої прокуратури № 5 оголошено обвинувальний вирок охоронцю супермаркету, який спричинив тілесні ушкодження 20-річному відвідувачу.
 
Нагадаємо, інцидент стався на початку жовтня 2018 року в Оболонському районі столиці. Чоловік, перебуваючи на посаді інспектора з безпеки супермаркету, під час словесної перепалки з групою юнаків, взяв металеву палицю та наніс удар в область обличчя одному із них. В результаті 20-річний хлопець отримав травми у вигляді травматичного вивиху та злому зубів верхньої щелепи.
 
За наслідками досудового розслідування охоронцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я).
 
За результатами судового розгляду вироком Оболонського районного суду міста Києва обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину та засуджено до покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.
 
Також частково задоволено цивільний позов потерпілого до супермаркету, який за дії підлеглого має відшкодувати юнаку понад 100 тис. грн.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 335