28.05.2021

Посадовця КК «Київавтодор» судитимуть за закупівлю снігоплавильних машин за завищеними цінами

         

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно посадовця КК «Київавтодор» за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).
 
Згідно з матеріалами слідства, у 2018 році між «Київавтодор» та приватним товариством був укладений договір на придбання 2-х мобільних автономних снігоплавильних машин Trecan на загальну суму понад 32,4 млн гривень.
 
Обвинувачений, виконуючи обов’язки головного механіка, члена тендерного комітету, неналежно виконуючи свої службові обов’язки та діючи всупереч інтересам КК «Київавтодор», не провів належного моніторингу цін на вказане обладнання та сформував заявку на придбання снігоплавильних машин за завищеними цінами.
 
Відповідно до висновку експертів, внаслідок вказаних дій інтересам держави в особі КК «Київавтодор» завдано збитки на загальну суму понад 2,6 млн гривень.
 
Обвинувальний акт скеровано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
 
Досудове розслідування здійснювалося СУ ГУ НП в м. Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури та оперативного супроводження співробітників ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1627