14.07.2021

Прокуратурою викрито ще один підпільний гральний заклад у Солом’янському районі столиці

                                                              

Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва виявлено та припинено незаконне функціонування грального закладу на території Солом’янського району столиці.
 
Діяльність нелегального грального закладу здійснювалась на першому поверсі житлового будинку, який розташований на Чоколівському бульварі міста Києва.
 
За результатами обшуків у приміщенні нелегального «казино» вилучено 22 одиниці гральної техніки, за допомогою якої, в порушення вимог Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», надавались незаконні послуги.
 
Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів для притягнення їх до відповідальності.
 
Викриття незаконної діяльності проводилося спільно з працівниками столичної поліції.
 
Кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 203-2 КК України.
 
Загалом, з початку липня 2021 року Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва викрито 6 нелегальних гральних закладів, які здійснювали свою діяльність на території району, та вилучено понад 135 одиниць гральної техніки. При цьому в одному із згаданих закладів, розташованому на вулиці Борщагівській, вилучено найбільшу в цьому році кількість гральної техніки, а саме 44 одиниці.  
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 520