24.12.2021

До 9 років позбавлення волі засуджено IT-спеціаліста, у якого вилучили таблетки екстазі, кокаїн, амфетамін та канабіс

         

За підтримання публічного обвинувачення Оболонською окружною прокуратурою міста Києва судом оголошено обвинувальний вирок 28-річному киянину за фактом незаконного зберігання з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
 
Так, у квітні 2019 року співробітники поліції зупинили 28-річного IT-спеціаліста та під час особистого огляду виявили у нього коробку з-під лікарського засобу, у якій були заховані 6 поліетиленових пакетів з 121 таблеткою (екстазі) МДМА.
 
У подальшому за місцем проживання чоловіка було виявлено та вилучено розфасовані у поліетиленові пакети та готові до збуту психотропні речовини та наркотичні засоби МДМА, кокаїн, амфетамін, кетамін, канабіс та екстракт канабісу в особливо великих розмірах.
 
Під час судового розгляду обвинувачений відмовився давати показання, проте наведених прокурором доказів вистачило для повного доведення його вини.
 
Погоджуючись з доводами прокурора, суд визнав чоловіка винним в інкримінованих злочинах та призначив йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1523