29.01.2022

160 тис. доларів США за вирішення питання в Офісі протидії рейдерству – судитимуть адвоката

               

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно адвоката, яка обвинувачується у вчиненні закінченого замаху на шахрайське заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб під виглядом вирішення земельного питання в Офісі протидії рейдерству (ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України).
 
Згідно з матеріалами обвинувачення, громадянин подав до Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України скаргу на рішення у сфері державної реєстрації, яким його було позбавлено права власності на 8 земельних ділянок.
 
Під приводом допомоги у задоволенні вказаної скарги адвокат, ввела в оману громадянина та запропонувала свою допомогу у вирішенні цього питання.
 
За словами підозрюваної чоловік мав передати їй та нібито членам Колегії з розгляду скарг Міністерства юстиції України 160 тис. доларів США, тобто по 20 тис. доларів США за кожну земельну ділянку.
 
22 квітня 2021 року у ході контролю за вчиненням злочину адвокат була затримана одразу після одержання від заявника 160 тис. доларів США.
 
Досудове розслідування здійснювалося слідчими ТУ ДБР, розташованим у м. Києві за оперативного супроводження головного оперативного управління ДБР.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
  
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1491