26.05.2022

Прокуратура повернула столичній громаді приміщення у центрі Києва вартістю понад 4 млн гривень

               

Шевченківська окружна прокуратура міста Києва у судовому порядку домоглась повернення територіальній громаді столиці нежитлових приміщень вартістю понад 4 млн. гривень у центрі Києва, які шахраї привласнили на підставі підроблених документів.
 
Під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні окружна прокуратура встановила, що зловмисники підробили свідоцтво про право власності та незаконно заволоділи комунальними приміщеннями площею 129 кв. м на вул. Бульварно-Кудрявській, які у подальшому відчужили на користь третіх осіб.
 
Рішення про відчуження цього майна уповноваженими органами не приймались, приватизація не здійснювалась.
 
Відтак з метою відновлення порушених прав територіальної громади окружна прокуратура заявила позов до суду про витребування майна на користь територіальної громади столиці.
 
Шевченківський районний суд міста Києва погодився з доводами прокурора щодо незаконного вибуття приміщень з власності територіальної громади та своїм рішенням задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.
 
Крім того, у межах кримінального провадження на вказані приміщення накладено арешт з метою недопущення їх подальшого незаконного відчуження.
 
Слідство триває. Встановлюються особи, причетні до вчинення злочину.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1434