22.06.2022

До 10 років позбавлення волі засуджено киянку за вбивство зятя

                                         

За підтримання обвинувачення Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва Солом’янським районним судом міста Києва оголошено обвинувальний вирок 52-річній жінці за обвинуваченням у скоєнні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
 
Слідством встановлено, що у обвинуваченої та громадянина, який є її зятем, був довготривалий конфлікт. На ґрунті даного конфлікту у жінки, яка працює медичною сестрою у закладі охорони здоров’я, виник умисел, направлений на протиправне заподіяння смерті потерпілого.
 
Так, у лютому 2022 року обвинувачена, реалізуючи злочинний умисел, нанесла чоловіку удар ножем у область живота, внаслідок чого настала смерть останнього. При цьому, жінка запевняла родичів потерпілого, що необхідність викликати «швидку допомогу» відсутня, і що вона сама надасть йому кваліфіковану медичну допомогу. Однак, замість надання допомоги потерпілому, обвинувачена намагалася приховати сліди злочину.
 
У судовому засіданні жінка свою вину не визнала.
 
Водночас за принципової позиції прокурора судом надано критичну оцінку доводам сторони захисту та за результатом судового розгляду жінку визнано винною в інкримінованому злочині та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.
 
Досудове розслідування здійснювали слідчі Солом`янського УП ГУНП у м. Києві.
 
До набрання вироком законної сили обвинувачена перебуватиме під вартою.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 217