07.07.2022

Київська прокуратура передала в АРМА понад 2,5 млн грн, вилучених у депутата Одеської міськради

                

За клопотанням Подільської окружної прокуратури міста Києва в управління АРМА передано понад 2,5 млн грн, вилучених у межах досудового розслідування за фактом колабораційної діяльності депутата Одеської міськради від політичної партії «Опозиційна платформа за життя» (ч. 1 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2, ч. 1 ст. 369, ч. 1 ст. 263 КК України).
 
Згідно із матеріалами досудового розслідування, депутати Одеської міської ради від наразі забороненої політичної партії «Опозиційна платформа за життя» проводять на території м. Одеси та Одеської області заходи, спрямовані на залучення громадян для ведення проросійської агітації, виправдовування та визнання правомірною військової агресії проти України, а також подальшого можливого проголошення так званої одеської народної республіки. 
 
У ході слідства проведено обшук за місцем фактичного проживання одного із фігурантів провадження, у ході якого вилучено грошові кошти на загальну суму понад 2,5 млн грн.
 
Вказані кошти арештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами ДЗНД СБ України, триває.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1052