02.09.2022

Столична прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення місту земельної ділянки вартістю 1 млн гривень

            

Київський апеляційний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора та зобов’язано фізичну особу повернути територіальній громаді столиці земельну ділянку вартістю понад 1 млн гривень.
 
Так, органами Київської міської прокуратури виявлено порушення земельного законодавства при використанні фізичною особою земельної ділянки без правовстановлюючих документів для розміщення споруди торгівельного призначення (кафе, магазину) та сезонного майданчика на проспекті Петра Григоренка, що у Дарницькому районі міста Києва.
 
У зв’язку з цим, органами Київської міської прокуратури у березні 2020 року ініційовано позов до суду про повернення земельної ділянки Київській міській раді та скасування незаконної державної реєстрації прав на незаконну споруду.
 
Дарницький районний суд м. Києва та Київський апеляційний суд погодилися з доводами прокурора та задовольнили позов повністю, скасувавши незаконну реєстрацію на споруду та зобов’язавши фізичну особу повернути земельну ділянку, привівши її у придатний для використання стан. 
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1336