20.09.2022

Хабар у 2 тис. доларів США - судитимуть державного виконавця

                             

Подільською окружною прокуратурою міста Києва за матеріалами Центрального апарату СБ України скеровано до суду обвинувальний акт відносно старшого державного виконавця одного із районних відділів державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисник вимагав 2 тисяч доларів США з громадянки за не вжиття заходів з реалізації вилученого автомобіля «Ренж Ровер Спорт».
 
У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці задокументували одержання держвиконавцем неправомірної вигоди двома частинами. Під час одержання другого траншу у сумі 1,4 тис. доларів США зловмисника затримали.
 
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
 
За вчинене зловмиснику загрожує покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
 
Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1308