26.09.2022

Капітальний ремонт скверу із збитками у понад 700 тис. гривень - повідомлено про підозру посадовцю

                                             

За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику управління КО «Київзеленбуд» за фактом розтрати бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту скверу (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
 
За даними слідства, в грудні 2021 року між КО «Київзеленбуд» та підрядником укладено договір щодо проведення капітального ремонту скверу, який розташований у Солом’янському районі столиці.
 
Разом із тим, не виконавши роботи у повному обсязі, підрядник вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт щодо їх обсягів та вартості матеріалів, які використовувалися при роботі. У свою чергу, начальник управління достовірно знаючи, про відсутність проведення будівельних робіт у повному обсязі, а також про невідповідність вартості матеріалів, виробів та конструкцій, підписав вказані акти.
 
Згідно висновку судово-економічної експертизи, столичному бюджету завдано збитків на суму понад 700 тисяч гривень.
 
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу, щодо інших учасників слідство триває.
 
Викрито злочин прокурорами спільно зі слідчими Солом’янського УП ГУ НП у місті Києві за оперативного супроводження співробітників УСР в м.Києві.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1267