07.11.2022

Прокуратура повернула столичній громаді ділянку вартістю 49 млн гривень, на яку двічі зазіхали шахраї

                       

За позовом Шевченківської окружної прокуратури міста Києва виконано рішення суду та відновлено право територіальної громади міста Києва на земельну ділянку у Голосіївському районі міста Києва вартістю 49 млн грн.
 
Встановлено, що земельна ділянка, яка розташована на перетині Столичного шосе та вул. Академіка Заболотного, незаконно вибула із власності територіальної громади міста Києва, без волевиявлення власника та з порушенням порядку передачі земельних ділянок фізичним особам.
 
Згодом, незважаючи на скасування незаконного рішення про реєстрацію права власності, земельна ділянка вдруге опинилася у приватних руках на підставі підробленого державного акту.  
 
Окружна прокуратура через суд домоглася скасування всіх рішень та правочинів, на підставі яких було порушено право територіальної громади на цю ділянку.
 
На даний час рішення суду за позовом прокуратури реально виконано, право власності на земельну ділянку зареєстровано за її законним власником - Київською міською радою.
 
Крім того, обвинувальний акт відносно одного із зловмисників, який протиправно заволодів цієї ділянкою, перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді м. Києва.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1274