04.04.2023

Повідомлено про підозру шахрайці, яка заволоділа квартирою у центрі столиці вартістю 6, 6 млн грн

     

Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру уродженці Чернігівської області за фактом заволодіння шляхом обману квартирою вартістю 6, 6 млн грн, яка належить до відумерлої спадщини (ч. 3, 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209 КК України).
 
Згідно з матеріалами слідства, підозрювана, разом з іншими, на даний час невстановленими особами, підробили договір купівлі-продажу квартири по вулиці Володимирській у м. Києві, згідно якого померлий власник житла начебто продав квартиру підозрюваній.
 
Використовуючи підроблений договір, підозрювана у приватного нотаріуса оформила за собою право власності на квартиру, та в подальшому відчужила її на користь третьої особи, чим завдала шкоду територіальній громаді м. Києва на суму 6, 6 млн грн.
 
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній міри запобіжного заходу.
 
З метою збереження речового доказу на вказану квартиру накладено арешт.
 
Слідство у кримінальному провадженні триває.
 
Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Шевченківського УП ГУНП у м. Києві.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 439