09.11.2023

Хабар за безперешкодне перевезення через кордон 40 тис. доларів США незадекларованих коштів – викрито посадовця Державної митної служби України

        

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури та Подільської окружної прокуратури міста Києва на одержанні неправомірної вигоди викрито заступника директора одного з Департаментів Державної митної служби України (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
 
За даними слідства, посадовець запропонував громадянину Грузії, який мав намір перетинати державний кордон України, свою «допомогу» у перевезенні без митного оформлення грошових коштів у розмірі 40 тис. дол. США.
 
За організацію перевезення незадекларованих коштів через «зелений коридор» посадовець висунув вимогу передати йому 2 тис. дол. США.
 
Під час одержання неправомірної вигоди посадовця затримали у порядку ст. 208 КПК України.
 
Наразі фігуранту повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
 
Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на трок до трьох років, з конфіскацією майна.
 
Слідство триває. Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокурорами спільно з працівниками УСР в м. Києві ДСР НПУ. Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Києві.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 811