30.01.2024

Спричинив збитки у 2 млн грн на розчищенні струмку Вершинка – судитимуть заступника гендиректора КП

                                                        

Шевченківська окружна прокуратура м. Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно заступника генерального директора з питань капітальних вкладень КП виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за обвинуваченням у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
 
Згідно з матеріалами слідства, між КП та підрядною організацією був укладений договір на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт гідротехнічних споруд та розчистка канави вздовж вул. Ушинського та вул. Уманської (струмок Вершинка) у Солом’янському районі м. Києва». 
 
Підрядник обумовлені договором роботи у визначений строк в повному обсязі не виконав.
 
У свою чергу обвинувачений не забезпечив технічний нагляд і контроль за термінами і якістю виконання робіт, а також їх відповідністю проектно-кошторисній документації, та затвердив акти приймання виконаних робіт по вказаному об’єкту, що стало підставою для перерахування бюджетних коштів на рахунок підрядника.
 
Внаслідок вказаних дій місцевому бюджету завдано збитки на понад 2 млн гривень.
 
Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Шевченківського УП ГУНП в м. Києві .
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 340