19.02.2024

Ремонт укриття зі збитками у понад 870 тис. гривень – повідомлено про підозру керівниці центру фізичного здоров’я при Деснянській РДА

                                            

За процесуального керівництва прокурорів Київської міської прокуратури повідомлено про підозру керівниці центру фізичного здоров’я при Деснянській РДА за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки при використанні бюджетних коштів, виділених на реконструкцію приміщення під укриття (ч. 2 ст. 367 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2022 року між комунальною організацією та підрядником укладено договір про надання послуг з проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по просп. Маяковського з облаштуванням під споруду цивільного захисту.
 
Вказані роботи були повністю оплачені зі столичного бюджету.
 
Разом із тим, встановлено, що ремонтні роботи виконані з порушенням будівельних норм та в неповному обсязі. Незважаючи на вказані обставини, директором центру підписано акти виконаних робіт. Як наслідок на рахунки підрядної організації перераховано понад 870 тис. грн.
 
Наразі керівниці центру фізичного здоров’я при Деснянській РДА повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
 
Зазначимо, що у цьому ж кримінальному провадженні раніше правоохоронцями повідомлено про підозру керівнику підрядної організації та особі, яка виконувала функції технічного нагляду за ч. 5 ст. 191 КК України.
 
Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу УСР в м. Києві.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 858