08.03.2024

За реконструкцію інфекційного відділення дитячої лікарні у Броварах переплатили понад 3 млн грн – повідомлено про підозру підряднику та інспектору з технагляду

                                         

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру директору приватного товариства та службовій особі Київської обласної військової адміністрації за фактом розкрадання бюджетних коштів під час проведення реконструкції інфекційного відділення центру «Дитяча лікарня» КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2021 році між Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації та приватним товариством укладено договір на реконструкцію інфекційного відділення центру «Дитяча лікарня» у Броварах.
 
По завершенню реконструкції керівник приватного товариства вніс недостовірні дані до актів виконаних робіт щодо вартості та обсягів проведених робіт.
 
В свою чергу службова особа, яка відповідала за технічний нагляд реконструкції від замовника - Київської обласної військової адміністрації, прийняв роботи як виконані у повному обсязі.
 
Внаслідок таких дій з місцевого бюджету за невиконані роботи безпідставно перерахували понад 3 млн грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи. 
 
Наразі директору приватного товариства повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненої за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України) та у складанні і видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч.1 ст. 366 КК України).
 
Службовій особі Київської обласної військової адміністрації у повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).
Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження ДЗНД СБ України.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури
 

кількість переглядів: 494