15.04.2024

Столична прокуратура через суд повернула у комунальну власність приміщення на Печерську вартістю понад 5 млн гривень, якими незаконно заволоділи шахраї

             

Завдяки зусиллям Київської міської прокуратури постановою Верховного Суду задоволено касаційну скаргу прокурора та залишено в силі рішення суду першої інстанції про витребування до комунальної власності приміщення у Печерському районі міста Києва. Його вартість понад 5 млн гривень, площа - 80,4 кв. м.
 
Так, нежитлові приміщення загальною площею понад 160 кв. м по вул. Михайла Бойчука, 1/2 в м. Києві зареєстровані на праві власності за територіальною громадою в особі Київської міської ради.
 
Водночас, було встановлено, що суб’єктами господарювання, на підставі підробленого свідоцтва про право власності, у 2019 році зареєстровано право власності на фактично це ж приміщення зі зміненими технічними характеристиками та здійснено ланцюг його перепродажу іншим юридичним особам.
 
Відтак прокурори звернулись до суду з позовом про витребування до комунальної власності цього приміщення.
 
На даний час у справі винесено остаточне судове рішення, яким позов прокуратури задоволено, приміщення витребувано з незаконного володіння та передано територіальній громаді столиці.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 214