02.05.2024

Закупили не ту сіль, переплативши 5,5 млн гривень – повідомлено про підозру начальнику дільниці КП ШЕУ Подільського району

               

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру начальнику дільниці КП Шляхово-експлуатаційне управління Подільського району за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
 
Слідством встановлено, що в грудні 2022 року КП ШЕУ Подільського району та підрядна організація уклали договір про закупівлю кам’яної солі на загальну суму близько 11 млн. грн.
 
Проте, відповідно до проведеного дослідження, вилучені у ході слідства зразки кам’яної солі, яка поставлена за вказаним договором, не відповідають вимогам, зазначеним у ДСТУ.
 
Як наслідок, КП придбало сіль нижчої якості, яка коштує дешевше, заплативши за неї як за товар, що відповідає ДСТУ. Таким чином збитки територіальній громаді міста Києва становлять більше 5,5 млн. грн.
 
Начальнику дільниці, що мав перевірити сертифікат на закуплену сіль перед проведенням оплати, повідомлено про підозру.
 
У ході подальшого слідства буде надана оцінка діям інших керівників комунального підприємства та підрядної організації. Досудове розслідування проводять слідчі Подільського УП ГУНП у м. Києві за матеріалами ГУ СБ України в м. Києві та Київській області
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 619