13.05.2024

Киянка видавала себе за працівницю банку та ошукала клієнтів банку на майже 105 млн гривень – її судитимуть за шахрайство

              

Оболонська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно 38-річної колишньої працівниці банківської установи, яка шахрайським способом ошукала 10 клієнтів банку на загальну суму майже 105 млн. гривень (ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 190 КК України).
 
Жінка працювала на посаді головного менеджера по роботі з віп-клієнтами в одному із столичних банків. Після звільнення з банківської установи вона і надалі вдавала з себе працівницю банку, вигадавши продуману схему шахрайства.
 
Аби у «клієнтів» не виникало підозр, для створення відповідної обстановки і підтримання іміджу працівника банківської установи, обвинувачена орендувала підвальне приміщення, що знаходиться під справжнім банківським відділенням одного із банків.
 
Використовуючи досвід роботи з клієнтами, створюючи враження надійної особи та маючи довірливі відносини із заможними клієнтами банку, жінка звернулась до них з проханням позичити гроші.
 
Кожному із клієнтів обвинувачена повідомила, свою версію необхідності грошових коштів, комусь, що гроші їй необхідні для нібито збільшення оборотного капіталу її бізнесу, іншим - для придбання нерухомості тощо. Жінці вдалося ошукати 10 потерпілих на загальну суму майже 105 млн гривень.
 
Отримані гроші жінка витрачала на власні потреби.
 
Досудове розслідування проводилося Оболонським УП ГУНП у м.Києві за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
 
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 207