16.07.2021 ГОЛОСІЇВСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА МІСТА КИЄВАГолосіївська окружна прокуратура міста Києва03150, м. Київ, вул. Антоновича, 107
Керівник Голосіївської окружної прокуратури міста Києва
Виконувач обов"язків керівника Голосіївської окружної прокуратури міста Києва - Авраменко Олександр Іванович
Заступник керівника Голосіївської окружної прокуратури міста Києва - Тимчук Дмитро Володимирович
Заступник керівника Голосіївської окружної прокуратури міста Києва - Ковтун Олександр Васильович
Контакти:
тел. приймальні: (044) 290-09-01
Тел.канцелярії: (044) 290-09-90
Електронна адреса: [email protected]
Порядок прийому громадян в Голосіївській окружній прокуратурі міста Києва на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано
ІНСТРУКЦІЄЮ про порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України,
затверджено наказом Генерального прокурора № 153 від 25.06.2024. Порядком організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури України,
затверджено наказом Генерального прокурора № 153 від 25.06.2024. Графік прийому громадян в Голосіївській окружній прокуратурі міста Києва, у тому числі у формі відкритих даних.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто (громадянин повинен надати документ, що посвідчує його особу) чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
Відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику.
Водночас звернутися до Голосіївської окружної прокуратури міста Києва із зверненням можливо:
Порядок прийому громадян та розгляду звернень в Голосіївській окружній прокуратурі м. Києва на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України та Порядком організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затверджених наказом Генерального прокурора України 25 червня 2024 року № 153.
Приймання запитів та надання публічної інформації в Голосіївській окружній прокуратурі міста Києва
Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
Запит може бути індивідуальним або колективним.
Письмовий запит подається в довільній формі.
Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації в Голосіївській окружній прокуратурі міста Києва проводиться у спеціально відведеному кабінеті прокуратури за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 107.
Прийом запитувачів інформації проводиться з понеділка по четвер з 09:00 – 13:00 та з 13:45 – 17:45, у п’ятницю – з 09:00 – 13:00 та з 13:45 – 16:30.
Звернутися до Голосіївської окружної прокуратури міста Києва із запитом можливо також:
– через скриньку за адресою: вул. Антоновича, 107, місто Київ, 03150 (біля посту охорони);
– поштою (на адресу Голосіївської окружної прокуратури міста Києва: вул. Антоновича, 107, місто Київ, 03150;
– на електронну пошту [email protected];
– зателефонувавши за номером телефону (044) 290-08-95.
Запит на інформацію має містити (ст. 19 Закону):
1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію, бланки інформаційних запитів можна отримати у відповідального працівника) та з інформаційного стенду у приміщенні окружної прокуратури.
У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, відповідальним працівником їй буде надана допомога в оформленні запиту, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
Інформація на запит надається безкоштовно.
У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Згідно із ст. 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації», його дія не поширюється на відносини в сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації: Запитувач має право оскаржити: 1) відмову в задоволенні запиту на інформацію; 2) відстрочку задоволення запиту на інформацію; 3) ненадання відповіді на запит на інформацію; 4) надання недостовірної або неповної інформації; 5) несвоєчасне надання інформації; 6) невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону; 7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
|
кількість переглядів: 95048 |